Nasz gabinet zyskał Państwa uznanie ze względu na kompleksowy i specjalistyczny sposób leczenia. Pacjenci cenią sobie również kameralny i dyskretny charakter opieki. Na pierwszej wizycie, o ile nie ma innych pilnych potrzeb, zęby są dokładnie oczyszczane ze złogów i osadów. Umożliwia to precyzyjne badanie. Na podstawie zdjęć z mikroskopu, RTG punktowych oraz ortopantomograficznych, ewentualnie tomografii komputerowej oraz modeli diagnostycznych pacjent zapoznaje się z problemami zdrowotnymi i estetycznymi oraz poznaje strategie ich rozwiązywania. Następnie, wspólnie z pacjentem ustalany jest plan leczenia tak, aby spełnić wszystkie możliwe oczekiwania.

Zabiegi wykonywane są w mikroskopie zabiegowym przez zgrany zespół - lekarza i dwie asystentki (na 6 rąk), co powoduje, że nie trwają długo. Dzięki powiększeniu (4-25 razy) oraz odpowiedniemu oświetleniu osiągamy niezwykłą precyzję, co warunkuje długotrwały sukces leczniczy. Mikroskop pozwala dążyć do perfekcji. Niektóre zabiegi nie mogą być przeprowadzone prawidłowo bez powiększenia! Możliwa jest również wczesna diagnostyka zmian i mało inwazyjne leczenie.

Zabiegi wykonywane są w koferdamie. To arkusz gumy, izolujący leczone zęby przed dostępem śliny, wilgoci i bakterii. Do jamy ustnej pacjenta nie dostają się płyny i leki, co oznacza pełny komfort i bezpieczeństwo w trakcie zabiegu. Dzięki jałowości i suchości uzyskane wyniki leczenia są długoczasowe.

Radiografia cyfrowa w systemie Digora oraz tomografia komputerowa Kodak 9000 3D pozwala na diagnostykę radiologiczną przed, jak i w trakcie zabiegu. Możliwa jest również kontrola prawidłowości przeprowadzonego leczenia. Dawka promieniowania jest 16 razy mniejsza, niż przy zastosowaniu tradycyjnych klisz RTG, co czyni to badanie w pełni bezpiecznym.

 • Komfort w trakcie leczenia

  Naszym celem jest zapewnienie pełnego komfortu w trakcie leczenia. Dlatego działamy delikatnie a zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym - są bezbolesne. Pacjent może w trakcie leczenia obserwować zabieg na żywo na monitorach bądź też po prostu odpocząć na wygodnym fotelu, w klimatyzowanym pomieszczeniu.

 • Sprawdzone metody lecznicze i materiały

  Stosujemy nowoczesne, ale sprawdzone metody lecznicze i materiały, których działanie zostało potwierdzone badaniami naukowymi. Dzięki udziałowi w licznych szkoleniach i kursach oraz działalności naukowo-dydaktycznej możemy zagwarantować aktualną wiedzę medyczną oraz brać odpowiedzialność za rezultaty leczenia.

 • Bezpieczeństwo dla pacjenta oraz personelu

  Pełna jałowość i przestrzeganie rygorystycznych standardów sterylizacji pozwala zachować pełne bezpieczeństwo dla pacjenta oraz personelu. Poza klasyczym autoklawem najwyższej klasy, posiadamy również specjalistyczne urządzenie do sterylizacji końcówek stomatologicznych.

 • Tradycje rodzinne

  Gabinet ma wieloletnie rodzinne tradycje. Pracujemy u siebie, na własną reputację. Mamy pełny wpływ na wybór sprzętu, materiałów i metod leczniczych. Dzięki temu możemy uzyskać najwyższą skuteczność leczenia.

Zacznij leczenie

Podaj swoje dane, umówimy termin wizyty.